Відкриття церкви в селі Раївка

размещено в: Новости, Фоторепортаж | 0

Велична і водночас історична подія відбулась у житті громади села Раївка Радомишльського району Житомирської області. Саме 2 серпня2015 року, коли Свята Православна Церква звершує пам’ять пророка Іллі, а громада села свого небесного покровителя, у новозбудованому храмі була відслужена перша Божественна Літургія.

Храм був переповнений парафіянами і старими, і молодими, і зовсім малими, які приступили до Святого Причастя.

По завершенні богослужіння відбувся Хресний Хід навколо храму і окроплення стін святою водою. Всі присутні на святі духовно раділи від того, що відтепер і в їхньому селі є церква, в якій можна возносити свої молитви до Бога.

Після богослужіння, настоятель церкви ієреєй Володимир поздоровив усіх зі святом і з першою Божественною Літургією, побажавши всім, щоб храм для них був осередком єднання і щоб вони в цьому храмі могли завжди знайти пораду і вирішення своїх життєвих проблем. Важливо, щоб цей день запам’ятався усім присутнім, як благословення Боже для всіх жителів села.

Розділити радість свята прибули протоієрей Володимир з матушкою та духовними чадами, меценат Віталій із сім’єю, сільський голова Марчук Олександр Сергійович із сім’єю, громада села Раковичі та гості із Києва.

Отець Володимир від усього серця вдячний Богові, Віталію його дружині Тетяні за будівництво церкви та велику допомогу в усіх церковних справах голові сільської ради Олександру Марчуку, рабі Божій Антоніні, рабу Божому Павлу та всім жителям села хто не залишився осторонь від участі у благословенній справі!