Загадкова історія Полісся

размещено в: Новости | 0

Історія залишається невідомою. А все чому? Тому що держава залишається байдужою до історії свого народу. Мало кому відомо, що Радомишль знаходиться на стародавніх підземних спорудах. На сьогоднішній день цим питанням ніхто не переймається. А це історична спадщина, яка потребує уваги. Це не аби-яка знахідка для чорних археологів. Та навіть знаходячи цінні скарби, вони зникають з карти історії. Адже те, що можна продати, чорні археологи перепродають. А ось інший матеріал, який свідчить про походження, побут або матеріальні блага, безслідно зникає у невідоме «нікуди».

За достовірною інформацією перевірених джерел стало відомо, що группа чорних археологів поряд з містечком Радомишль зіштовхнулася з культурним шаром Київської Русі. Деякі дослідники висувають гіпотезу, що поряд з містом Радомишль проходили Змієві вали. І досі однозначної відповіді на питання для чого використовувались Змієві вали немає. Є інша думка дослідників, які вважають, що Змієві вали біля міста Радомишль є курганами. Так чи інакше саме на цих валах знаходять історичні цінності скарбошукачі, яких називають ще чорними археологами. Скарбошукачі зізнаються, що якби мали можливість цінні експонати здавати в музеї, вони обовїязково співпрацювали з ними. Та на жаль, на сьогоднішній день в нашій країні немає такого правового механізму.

Досить простим та яскравим прикладом є створення музею головою сільскої ради села Раковичі Олександром Марчуком. Жителі районів, знаючи про це, віддають усі знахідки, яких настільки стало вже багато, що місця в сільській раді не вистачає. Багато питань залишається без відповідей. І тільки в наших руках доля минулого, яке являється невід’ємною частиною прекрасного майбутнього.
Джерело: berdichev.tv